Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "LII sesja Rady Gminy Siekierczyn ".
przyjęcia protokołu Nr LI z dnia 31 maja 2023 r,
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | wstrzymał się |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
przyjęcia Oceny Zasobów Pomocy Społecznej Gminy Siekierczyn za rok 2022-
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
przyjęcia Raportu z wykonania "Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Siekierczyn na lata 2015-2018 z perspektywą na lata 2019-2022" za okres 2021-2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego dotyczącego zapewnienia wsparcia w mieszkaniu chronionym osobom z terenu Gminy Siekierczyn
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
trybu i sposobu powoływania o odwoływania członków oraz zasad funkcjonowania zespołu interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat, jak również trybu ich pobierania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siekierczyn
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
zmiany budżetu Gminy Siekierczyn na rok 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
wymagań jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |
powołania zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | nieobecny |