Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "IV sesja Rady Gminy Siekierczyn".
Przyjęcie protokołu z III sesji rady Gminy Siekierczyn
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zniesienia formy ochrony przyrody z drzewa uznanego za pomnik przyrody
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej ustalenia zasad sprzedaży komunalnych lokali mieszkalnych oraz warunków udzielenia bonifikat
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Andrzej Burek | za |
2 | Małgorzata Czekaj | za |
3 | Piotr Marian Dorniak | za |
4 | Beata Halina Kołbuc | za |
5 | Elżbieta Zofia Kołkiewicz | za |
6 | Piotr Kret | za |
7 | Piotr Latkowski | za |
8 | Przemysław Rafał Lichodziejewski | za |
9 | Ewa Marcinów | za |
10 | Stanisław Matyjaszkiewicz | za |
11 | Joanna Mudło | za |
12 | Artur Jan Sawicz | za |
13 | Tadeusz Słabicki | za |
14 | Ewelina Procajło | za |
15 | Jarosław Robert Uryga | za |